Operator wózka widłowego zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta.
  • Tychy
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
Adecco Poland Sp. z o.o.
22. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Dbałość o terminowe wykonanie powierzonych zadań,
  • Kontrola stanu magazynu,
  • Odbiór produktów z linii produkcyjnej,
  • Dostarczanie materiałów na linie produkcyjną,

WYMAGANIA:
  • Uprawnienia UDT II na wózki elektryczne,
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • Stosowanie się do poleceń przełożonego,
  • Przestrzeganie zasad BHP,

OFERUJEMY:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Wynagrodzenie 5100 - 5300 zł brutto,
  • Dodatek funkcyjny do 250 zł brutto za posiadanie uprawnień UDT,
  • Premia do wypracowania do 430 zł brutto
  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i na życie,
  • Atrakcyjne warunki pracy oraz benefity: udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych.

  • Praca Tychy
  • Tajemniczy klient Tychy
  • Specjalista ds. obsługi klienta Tychy
  • Operator Tychy
  • Operator maszyn Tychy
  • Operator koparki Tychy
  • Operator wózków widłowych Tychy
  • Operator maszyn budowlanych Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838