Operator wózka widłowego z uprawnieniami UDT
  • Lisi Ogon
kujawsko-pomorskie, Lisi Ogon, kujawsko-pomorskie, Polska
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
7. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • rozmieszczanie towaru w magazynie
  • obsługa wózków widłowych
  • bieżące prace magazynowe

Wymagania pracodawcy

  • posiadanie uprawnień na wózki jezdniowe UDT (warunek konieczny)
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • motywacja do pracy
  • doświadczenie w pracy na wózku widłowym

Pracodawca oferuje

  • umowa o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze 4626 zł brutto + system premii
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji
  • wsparcie doświadczonych pracowników na start

  • Praca kujawsko-pomorskie
  • Operator kujawsko-pomorskie
  • Operator maszyn kujawsko-pomorskie
  • kujawsko-pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192