Operator wózka widłowego z UDT WJO I lub WJO II
  • Bolesławiec
operator wózka widłowego z UDT WJO I lub WJO II
Bolesławiec, Bolesławiec, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
24. 3. 2024

Praca w miejscowości Osła, gm. Gromadka, strefa ekonomiczna w Krzywej.

Oczekujemy

  • ukończonego kursu operatora wózka widłowego i zdanego egzamin UDT WJO I ewentualnie WJO II i kilkuletniej praktyki na wózku
  • mile widziane doświadczenie w pracy z wózkiem widłowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (umowa o pracę na czas określony, odprowadzamy wszystkie składki ZUS i podatki, umowa liczy się m.in. do emerytury),
  • po okresie 6 mies. możliwość zawarcia umowy bezpośrednio z firmą naszego klienta
  • wynagrodzenie - 4500 - 4800 brutto/m-c + premia uznaniowa
  • sprawny proces rekrutacyjny i administracyjny w czasie zatrudnienia
  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne w pakiecie benefitowym Randstad

Zadania

  • obsługa wózka widłowego,
  • załadunek oraz rozładunek towaru

  • Praca Bolesławiec
  • Operator Bolesławiec
  • Operator maszyn Bolesławiec
  • Bolesławiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551