Operator wózka widłowego z UDT w Radomsku
  • Radomsko
Radomsko, Radomsko, Łódzkie, Polska
GRUPA CONTRAIN
23. 4. 2024

Dla jednego z naszych stałych klientów, lidera w zakresie produkcji sprzętu AGD w związku z rozwojem działu poszukujemy osób, które są zainteresowane podjęciem pracy na stanowisku Operatora wózka widłowego z UDT w Radomsku.

Bezpłatny transport z/do pracy z wybranych lokalizacji Przedbórz, Kamieńsk, Gorzkowice, Kodrąb, Kobiele Wielkie, Sulmierzyce, Bełchatów.

Zakres obowiązków:

  • transport gotowych produktów i komponentów przy użyciu wózka widłowego,
  • prace magazynowe,
  • proste prace porządkowe,

Wymagania:

  • dobra organizacji czasu pracy,
  • dyspozycyjność (praca na 3 zmiany)
  • doświadczenie na stanowisku operatora wózka widłowego,
  • posiadanie uprawnień UDT.

Oferujemy:

  • zarobki od 3000 zł do 3800 zł netto/miesiąc - tyle zarabiają nasi pracownicy na tym stanowisku. Na tę kwotę składa się m.in.:

    - podstawa w wysokości 22,80 zł/h brutto

    - dodatek za pracę w nocy +20%

    - premia produkcyjna 3%

    - premia frekwencyjna 7%
  • umowa o pracę tymczasową
  • możliwość przejścia pracownika na zatrudnienie bezpośrednio w firmie klienta,
  • zatrudnienie od zaraz na pełen etat w systemie 3 zmianowym
  • szybki proces rekrutacyjny
  • zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym

  • Praca Radomsko
  • Operator radomski
  • Operator Radomsko
  • Operator maszyn Radomsko
  • Operator maszyn radomski
  • Radomsko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532