Operator wózka widłowego z UDT- praca od zaraz!
  • Wieliczka
Wieliczka, Wieliczka, Małopolskie, Polska
Fallwork
26. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis
Poszukujemy operatorów wózka widłowego z UDT do pracy na magazynie
Zakres obowiązków:
- obsługa wózka widłowego
- praca ze skanerem magazynowym
- utrzymanie porządku w magazynie
Wymagania:
- uprawnienia UDT na wózek widłowy
- zaangażowanie w pracę
- dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym.
Oferujemy:
- umowę zlecenie (33,04zł brutto/godzina)
- pełne wsparcie na etapie wdrożenia
- kompetentnego Koordynatora
- pracę 2 zmianową (6:00-14:00, 14:00)
Osoby zainteresowane proszę o SMS o treści KRAKÓW UDT na nr 795 005 974 lub o przesłanie aplikacji wraz z CV oraz poniższą klauzulą RODO:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

  • Praca Wieliczka
  • Operator Wieliczka
  • Operator Wieliczki
  • Operator maszyn Wieliczka
  • Operator maszyn Wieliczki
  • Wieliczka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941