Operator wózka widłowego z UDT OBI DIY
  • Świebodzin
Świebodzin, Świebodzin, lubuskie, Polska
PROJECT PLUS HR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
11. 10. 2024
32,00 zł za roboczogodzinę brutto
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Projekt Plus HR to agencja pracy o ogólnopolskim zasięgu z biurami regionalnymi. Znana z dbałości o swoich pracowników, zapewniająca pełne wsparcie przez cały okres zatrudnienia. Specjalizujemy się w rekrutacji, legalizacji obcokrajowców oraz podnoszeniu kompetencji zawodowych pracowników. Dzięki lokalnym biurom, zlokalizowanym w pobliżu miejsc pracy, zatrudnieni przez nas pracownicy otrzymują pełną opiekę, począwszy od pomocy w legalizacji, otwarcia konta, po koordynację współpracy oraz wsparcie w szkoleniach i przekwalifikowaniu. Nasze rozwiązania obejmują systemy motywacyjne, takie jak konkursy, premie stażowe oraz inne formy gratyfikacji, które wspierają rozwój i zaangażowanie pracowników. W lokalizacji Świebodzin współpracujemy z największą firmą i liderem w branży budownictwa, z firmą, w której nasi pracownicy znajdują stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju finansowego.
Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Magazynier z UDT
Wymagania stanowiska
- Uprawnienia UDT - Podstawowa znajomość języka polskiego – umiejętność identyfikacji nazwy towaru
Oferujemy
- Organizujemy stabilną, stałą pracę - Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie (możliwość umowy o pracę) - Podstawa 32zł brutto/h + PREMIA - Pracę w systemie 2 zmianowym (6:00-14:00 / 14:00-22:00) od pn. do pt. - Możliwość pracy w weekendy (sobota) oraz wypracowywania nadgodzin (dodatkowa stawka) - Bezpłatny transport do pracy - Szkolenie i wdrożenie - Wysoka kultura pracy, nowoczesne magazyny - Wyższa stawka dla studentów oraz osób przed 26 rokiem życia - Zakwaterowanie w bardzo atrakcyjnej cenie
TYLKO Z NASZĄ AGENCJĄ: - Dla cudzoziemców pomoc w legalizacji zatrudnienia i pobytu w PL - Opieka koordynatora i pełne wsparcie działu administracji na miejscu - Możliwość awansu zawodowego

  • Praca Świebodzin
  • Operator Świebodzin
  • Operator maszyn Świebodzin
  • Świebodzin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251