Operator wózka widłowego z UDT - Gliwice/ APLIKUJ już dziś!
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Exact Systems Sp. z o.o
4. 9. 2024

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Operatora Wózka Widłowego na zakład z branży samochodowej w Gliwicach

Aplikuj (bez CV), ZADZWOŃ lub WYŚLIJ SMS o treści "oww" pod nr.: 573-207-671

Opis stanowiska:

Wymagane:

  • Aktualne uprawnienia UDT
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze wózka widłowego

Opis czynności:

  • obsługa wózka widłowego - podstawianie palet, wymienianie palet pod produkcję

Nie czekaj, pozostały ostatnie miejsca!

To oferujemy:

  • stawkę godzinową 32,20 zł brutto
  • opiekę oraz pomoc Koordynatora
  • system 3 zmianowy
  • premia produkcyjna do 600 zł brutto
  • dodatek weekendowy, sobota +50%, niedziela +100%
  • możliwość wypłaty części zgromadzonych środków przed ustalonym terminem wypłaty (raz w miesiącu) - Exact Pay
  • kartę Multisport
  • umowa zlecenie z pełnymi składkami ZUS (możliwość płatnego chorobowego)
  • formalności w telefonie (elektroniczna umowa)
  • stały wgląd do przepracowanych godzin oraz stawek w aplikacji Exact People GO
  • zaplecze socjalne i parking przy zakładzie

  • Praca Gliwice
  • Operator Gliwice
  • Operator koparki Gliwice
  • Operator maszyn Gliwice
  • Operator wózków widłowych Gliwice
  • Operator maszyn budowlanych Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584