Operator wózka widłowego z UDT
  • Bieruń
Bieruń, Bieruń, śląskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
28. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa wózków widłowych,
  • dostarczanie komponentów na linię,
  • załadunek oraz rozładunek transportów.

Nasze wymagania

  • Aktualne uprawnienia na wózki widłowe UDT,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym (od poniedziałku do soboty),
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki.

To oferujemy

  • 5300 zł brutto miesięcznie,
  • umowę o pracę tymczasową (opartą o kodeks pracy: L4, dni wolne, opłacone wszystkie składki),
  • możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę już po 3 miesiącach,
  • 100% płatne soboty, 20% więcej płatne zmiany nocne,
  • 400 zł premii miesięcznej,
  • do 400 zł premii za polecenie pracownika.

  • Praca Bieruń
  • Operator Bieruń
  • Operator maszyn Bieruń
  • Bieruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714