Operator wózka widłowego/wieszanie detali
  • Starachowice
operator wózka widłowego/wieszanie detali
Starachowice, Starachowice, Świętokrzyskie, Polska
IPSN
28. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis
Zadania : rozwożenie detali ,zawieszanie stalowych detali.
Podstawowe zadania: rozwożenie detali zawieszanie detali do malowania znajomość rysunku technicznego (mile widziana)
Oczekiwania wobec kandydata: zaangażowanie w wykonywane obowiązki, sumienność i dokładność, umiejętność pracy w zespole podstawowe umiejętności manualne ukończony kurs operatora wózka widłowego lub w trakcie
Oferujemy: Atrakcyjny system wynagradzania uzależniony od posiadanych kwalifikacji, Wszystkie niezbędne narzędzia do wykonania pracy Stabilne zatrudnienie w branży o ugruntowanej pozycji na rynku, Wdrożenie i szkolenia - kandydat w okresie wdrożeniowym pracuje pod okiem opiekuna Możliwość pracy na zmianę poranną/popołudniową
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

  • Praca Starachowice
  • Operator Starachowice
  • Operator maszyn Starachowice
  • Starachowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914