Operator wózka widłowego w Belgii – Zarobki do 15,67€/h + Atrakcyjne Dodatki
  • Gent
łódzkie, Gent, łódzkie, Polska
InterKadra Sp. z o.o.
4. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków będzie należało:

  • Rozładunek i załadunek kontenerów oraz przyczep,
  • Odbieranie palet za pomocą skanera ręcznego,
  • Przewożenie palet ze strefy przychodzącej do strefy wychodzącej.

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie na magazynie oraz w prowadzeniu wózków widłowych z długimi widłami.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie: 15,67 euro/h + możliwość nadgodzin,
  • Dodatki: ekwiwalent żywieniowy, dodatek samochodowy i kilometrowy, premia za amortyzację prywatnego samochodu,
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Płatny urlop lub ekwiwalent urlopowy,
  • Zakwaterowanie w pełni wyposażonych mieszkaniach,
  • Atrakcyjna premia roczna.

  • Praca łódzkie
  • Operator łódzkie
  • Operator maszyn łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851