Operator wózka widłowego - Umowa o pracę- OD ZARAZ
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
B8 Recruitment Sp. z o.o.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Dostarczanie materiałów, pustych pojemników i sprzętu;
  • Transport wewnętrzny w obrębie działu produkcji;
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego;
  • Posiadanie uprawnień UDT.

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Praca w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
  • Podstawa 5100-5372 zł brutto (przy przepracowaniu 168 godzin) w zależności od doświadczenia
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • BENEFITY:

    • Premie: 800 zł brutto co miesiąc (pełna frekwencja),
    • Miesięczna dopłata do posiłków w wysokości 150 zł brutto
    • 1000 zł brutto jako premia świąteczna
    • Kompleksowy pakiet świadczeń obejmujący opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe oraz kartę Multisport – wszystko finansowane przez pracodawcę
    • 1000 zł brutto dofinansowania na wakacje
    • 300 zł brutto na zakup okularów
    • Chip vendingowy o wartości 35 zł, bilety do kina, owoce, ciasta, prezent urodzinowy oraz upominek z okazji narodzin dziecka
    • Dofinansowanie do paliwa od 100 do 300 zł brutto, zależne od odległości od miejsca pracy
    • 1000 zł brutto za polecenie nowego pracownikaZapraszamy również osób zza granicy. Jesteś zainteresowany/a -Aplikuj lub wyślij wiadomość "OWW" na numer 790 861 777, bądź skontaktuj się telefonicznie - chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty.

      Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Praca Wrocław
  • Operator Wrocław
  • Operator koparki Wrocław
  • Operator maszyn Wrocław
  • Operator wózków widłowych Wrocław
  • Operator maszyn budowlanych Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584