Operator wózka widłowego UDT
  • Żary
operator wózka widłowego UDT
Żary, Żary, Lubuskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
12. 4. 2024

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy operatora wózka widłowego dla wiodącego lidera specjalistycznych usług logistycznych dla branży motoryzacyjnej i technologicznej, który oferuje zaawansowane rozwiązania w zakresie produkcji i łańcucha dostaw.

Miejsce pracy: Żary (darmowy transport z Szprotawy, Żagania, Przewozu, Lubska i Jasienia)

Oczekujemy

  • posiadania uprawnień do obsługi wózków widłowych (egzamin UDT)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków
  • przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy
  • gotowości do pracy w systemie 2 zmianowym (06:00-14:00,14:00- 22:00)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (płatne składki ZUS, urlop i pozostałe świadczenia)
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00) w oparciu o przejrzysty kalendarz pracy
  • premię za frekwencję
  • darmowy transport z Żagania, Szprotawy, Przewozu, Lubska, Jasienia
  • pakiet dodatków Randstad Plus: opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie
  • bezpłatny dostęp do platformy językowej eTutor
  • szkolenie wprowadzające i możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość długofalowej współpracy oraz zatrudnienie bezpośrednio u klienta.

Zadania

  • przyjmowanie dostaw materiałów do produkcji
  • wydawanie materiałów do produkcji
  • przyjmowanie wyrobów gotowych z produkcji
  • załadunek wyrobów gotowych
  • rozmieszczanie materiałów w magazynie
  • wypełnianie dokumentów magazynowych

  • Praca Żary
  • Operator Żary
  • Operator maszyn Żary
  • Żary - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293