Operator wózka widłowego UDT
  • Bieruń
Bieruń, Bieruń, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 5. 2024

Interesuje Cię stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego? Masz doświadczenie w pracy na magazynie? Posiadasz zdolności organizacyjne, umiejętność zarządzania czasem i priorytetami?

Super! Jesteś odpowiednią osobą i czekamy właśnie na Ciebie!

Miejsce pracy: Danone Bieruń

Oczekujemy

  • uprawnień do kierowania wózkami widłowymi (wydanych przez UDT warunek konieczny)
  • książeczki do celów sanitarno – epidemiologicznych
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym z możliwością pracy w weekendy
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie od 5000 zł brutto miesięcznie
  • premie kwartalne od 1900 zł brutto
  • dofinansowany transport pracowniczy do Bierunia z wielu miejscowości (min. Oświęcim, Tychy, Mysłowice, Lędziny, Imielin, Jaworzno)
  • atrakcyjne benefity: karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony na święta Bożego Narodzenia, dofinansowanie do posiłków (stołówka pracownicza); dodatek do pracy w sobotę 175% (jeżeli nie zostanie wybrana jako dzień wolny w innym terminie) lub 75% (jeżeli sobota zostanie odebrana jako dzień wolny w inny dniu),wyższy dodatek do pracy w nocy - 25% od stawki podstawowej
  • cotygodniowe paczki bonusowe w postaci produktów klienta: serki, jogurty i produkty mleczne
  • program Poleceń Pracowniczych - zyskaj aż do 1200 zł za poleconą osobę spełniającą warunki programu

Zadania

  • przygotowanie materiałów i zapewnienie ciągłości produkcji
  • rozładunki i załadunki dostaw
  • obsługa wózka widłowego oraz elektrycznych wózków paletowych
  • obsługa regałów oraz innych urządzeń infrastruktury magazynowej
  • inwentaryzacja cykliczna
  • obsługa programu magazynowego
  • zgłaszanie propozycji i usprawnień, uczestnictwo w akcjach korygujących w procesie ciągłego doskonalenia
  • współpraca z innymi działami

  • Praca Bieruń
  • Operator Bieruń
  • Operator maszyn Bieruń
  • Bieruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246