Operator wózka widłowego Tychy
  • Tychy, Katowice
śląskie, Tychy, Katowice, śląskie, Polska
AAS Recruitment
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

W Tychach do prac magazynowych poszukujemy wózkowych z aktualnymi uprawnieniami UDT.
Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu tel. 573-207-668 lub Wyślij sms "UDT" a oddzwonimy

Opis prac:

  • obsługa wózka widłowego
  • transport materiałów na produkcję
  • odbierania gotowych produktów i lokowanie na magazyn

Oferujemy:

  • lekką, siedzącą pracę od zaraz
  • 3 zmiany
  • stawkę godzinową 31 zł brutto + dodatki zmianowe: +20% noc, +50%, sob, +100% ndz
  • umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę bezpośrednio pod zakład po okresie 6 miesięcy
  • możliwość zaliczek już po 2 miesiącach współpracy
  • kartę Multisport
  • program stypendialny Exact Future- połącz pracę ze studiami i zyskaj stypendium do 20 000 zł na studia
  • do dyspozycji parking, zaplecze socjalne (szatnia, stołówka)
  • pełne wdrożenie
  • wsparcie dedykowanego koordynatora
  • grupowe ubezpieczenie, PPK

Jeśli nie posiadasz UDT mamy dla Ciebie w Tychach również oferty na produkcji, zapraszamy również studentów -> dzwoń tel. 573-207-668

Wymagania

Wymagania:

  • aktualne uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
  • możliwość podjęcia współpracy od zaraz
  • odpowiedzialność, zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi wózka

  • Praca śląskie
  • Operator śląskie
  • Operator Miasteczko Śląskie
  • Operator Stronie Śląskie
  • Operator Oborniki Śląskie
  • Operator Ząbkowice Śląskie
  • Operator Piekary Śląskie
  • Operator Siemianowice Śląskie
  • Operator maszyn Siemianowice Śląskie
  • Operator maszyn Piekary Śląskie
  • Operator maszyn Ząbkowice Śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851