Operator wózka widłowego - stałe zatrudnienie
  • Błonie
operator wózka widłowego - stałe zatrudnienie
Błonie, Błonie, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
20. 8. 2024

Szukasz stałej pracy w magazynie? Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko operator wózków widłowych. Praca w firmie u dystrybutora papieru i tworzyw służących do komunikacji wizualnej.

System 3-zmianowy, umowa o pracę, wynagrodzenie + premia.

Wymagane uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT.

Oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • zaangażowania i chęci do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • system pracy 3-zmianowy 5-13:15, 13-22:15, 21-5:15
  • wynagrodzenie miesięczne do 6000 zł brutto
  • profesjonalne wdrożenie
  • szkolenia

Zadania

  • obsługa wózków widłowych wysokiego składowania
  • transport towarów w magazynie
  • załadunek, rozładunek towaru
  • prace fizyczne

  • Praca Błonie
  • Operator Błonie
  • Operator maszyn Błonie
  • Błonie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584