Operator wózka widłowego *stabilna praca *od zaraz
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
B8 Recruitment Sp. z o.o.
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa wózka widłowego
  • dostarczanie materiałów
  • prace magazynowe

WYMAGANIA:
  • posiadanie uprawnień UDT
  • motywacja i chęci do pracy

OFERUJEMY:
  • bardzo stabilną pracę - pierwsza umowa na 3 miesiace
  • na początek stawkę 32 zł/h brutto, po 3 miesiącach 34 zł/h brutto + dodatki + premia miesięczna (średnio 500-700 zł brutto)
  • pracę od poniedziałku do piątku (6-14,14-22,22-06)

Lokalizacja: Warszawa Targówek Żerań lub Rembertów Kawęczyn - do wyboru.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłania zgłoszenia przez formularz, kontaktu telefonicznego - 570 318 000.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Praca Warszawa
  • Operator Warszawa
  • Operator koparki Warszawa
  • Operator maszyn Warszawa
  • Operator wózków widłowych Warszawa
  • Operator maszyn budowlanych Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836