Operator wózka widłowego przedniego lub bocznego 14,30 -17,00€ brutto/h
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
Covebo Work Office
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa wózka widłowego przedniego lub bocznego
  • Rozładunek i załadunek ciężarówek
  • Uzupełnianie pustych lokacji w magazynie
  • Przewożenie palet z towarem
  • Wykonywanie zadań zgodnie z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa
  • Inne prace magazynowe

WYMAGANIA:
  • Uprawnienia na wózek widłowy
  • Doświadczenie jako operator wózka widłowego
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu

OFERUJEMY:
  • Stawka: 14,30 -17,00€ brutto/h uzależniona od doświadczenia
  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich
  • Dodatki w przypadku pracy zmianowej
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii
  • Transport do pracy na terenie Holandii
  • Ubezpieczenie
  • Opiekę koordynatorów
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika
  • Możliwość długoterminowej współpracy

  • Praca opolskie
  • Operator opolskie
  • Operator Strzelce Opolskie
  • Operator maszyn Strzelce Opolskie
  • Operator maszyn opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836