Operator Wózka Widłowego - Pracownik Magazynu
  • Starachowice
Starachowice, Starachowice, świętokrzyskie, Polska
Cerrad Sp. z o.o.
25. 8. 2024

Obowiązki

  • Kompletowanie i wydawanie zleceń zgodnie z zamówieniem
  • Dbałość o jakość i ilość wydawanego towaru
  • Etykietowanie, konfekcjonowanie, pakowanie, przepakowywanie towaru
  • Zapewnianie prawidłowego obiegu dokumentacji magazynowej
  • Utrzymanie ładu i porządku w magazynie zgodnie z obowiązującymi procedurami i przepisami BHP

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe, średnie
  • Uprawnienia UDT do kierowania wózkami jezdniowymi
  • Pracowitość, dokładność, uczciwość
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym pn - pt

  • Praca Starachowice
  • Operator Starachowice
  • Operator maszyn Starachowice
  • Pracownik biurowy Starachowice
  • Pracownik fizyczny Starachowice
  • Pracownik produkcji Starachowice
  • Starachowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544