Operator wózka widłowego - praca bez nocnych zmian !!
  • Bolesławiec
Bolesławiec, Bolesławiec, Dolnośląskie, Polska
ManpowerGroup
25. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Miejsce pracy: Bolesławiec - zatrudnienie od zaraz!
Zadania:
-Obsługa wózka widłowego: załadunek/rozładunek
-Rozmieszczenie towarów w odpowiednich miejscach
-Przygotowywanie towaru na produkcje
-Prowadzenie rejestru przepływu materiałów w systemie magazynowym
-Inwentaryzacja materiałów znajdujących się w magazynie
Wymagania:
-Doświadczenie w pracy na magazynie
-Uprawnienia na wózki widłowe (UDT)
-Dobra organizacja pracy
-Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym
Oferta:
-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasowa
-Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
-Dogodna lokalizacja miejsca pracy
-Praca na pełny etat
-Brak nocnych zmian , wolne weekendy
Oferta dotyczy pracy tymczasowej
Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412)
Zainteresowanych osób zapraszamy do kontaktu
tel. 668869469
Również zachęcamy do aplikacji CV na e-mail:

  • Praca Bolesławiec
  • Operator Bolesławiec
  • Operator maszyn Bolesławiec
  • Bolesławiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941