Operator wózka widłowego/OWW - transport do pracy!
  • Pułtusk
Pułtusk, Pułtusk, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
5. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów z branży wypieków spożywczych, prowadzimy rekrutację na stanowisko Operatora wózka widłowego (wysokiego składu)

Miejsce pracy: Legionowo - prowadzimy transport pracowniczy z Płońska, Nowego Dworu Mazowieckiego, Legionowa, Winnicy oraz Pułtuska!

Oferujemy:

-umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem

-transport pracowniczy z wyżej wymienionych miejscowości

-wynagrodzenie podstawowe + premia + dodatek za pracę w mroźni

-pakiet benefitów pozapłacowych (pakiety sportowe, medyczne)

-bony na Święta:)

Zadania:

-przemieszczanie materiałów między różnymi obszarami produkcji

-załadunek i rozładunek przy użyciu wózka widłowego

-składowanie surowców w magazynie wysokiego składowania

-sprawdzanie stanu materiałów i zgodności danych na etykietach

-utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

-aktualne uprawnienia UDT kat I (wysoki skład)

-doświadczenie zawodowe na stanowisku OWW

-gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)

-aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne

-zaangażowanie i chęć do pracy w "rodzinnej" firmie

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Pułtusk
  • Operator pułtuski
  • Operator Pułtusk
  • Operator maszyn Pułtusk
  • Operator maszyn pułtuski
  • Pułtusk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544