Operator wózka widłowego / Opole / 2 zmiany
  • Strzelce opolskie
operator wózka widłowego / Opole / 2 zmiany
Strzelce Opolskie, Strzelce opolskie, Opolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
4. 6. 2024

Dołącz do firmy produkującej wymienniki ciepła. Szukamy pracownikówz doświadczeniemw pracy nawózkach (UDT) widłowych na długotrwałą współprace na stanowisku:operator wózka widłowego/magazynier

Nie czekaj, liczba miejsc ograniczona!

Oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na wózkach widłowych
  • uprawnienia UDT - wymagane

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracętymczasową
  • stawka godzinowa od 30zł/h brutto + premie
  • praca w systemie 2 zmianowym (6-14, 14-22)
  • praca od poniedziałku do piątku -wolne weekendy
  • pełne przyuczenie
  • możliwość rozwoju
  • paket benefitów:ubezpieczenie, opieka medyczna, karta Multisport

Zadania

  • załadunek tirów
  • rozładunek tirów
  • dostarczanie komponentów na stanowiska produkcyjne
  • dbanie o dokumentacje magazynową

  • Praca Strzelce Opolskie
  • Operator Strzelce Opolskie
  • Operator maszyn Strzelce Opolskie
  • Strzelce Opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696