Operator wozka widlowego Operator wozka widlowego Stawk
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Randstad Deutschland GmbH & Co. KG, Str
3. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Operator wozka widlowego
Stawka: 16,27€ - 23,35 € Miejsce pracy: Hannover zgłoszenia przyjmujemy mailowo lub na Whatsaap
START/PRZYJAZD 02.09.2024 ! Tylko zdecydowane osoby
Co oferujemy:
Umowa o prace niemiecka
Ladne mieszkania o podwyzszonym standardzie (pokoje 2 osobowe) płatne 250 € od osoby za miesiąc
Wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia i uprawnień:
Operator wozka widlowego bez znajomosci jezyka niemieckiego:
1-3 miesiac: 16,27€
4-5 miesiac: 16,93€
6 miesiac: 16,93€
7 miesiac: 17,21€
8-9 miesiac: 17,21€
10-15 miesiac: 17,21€
16-18 miesiac: 23,35 €
Osoba znajaca jezyk niemiecki na poziomie min A2 - premia 2,50 € do kazdej godziny pracy (Start: 18,77 € / h)
Opieka polskojęzycznego koordynatora ze strony pracodawcy
Prace na dluzszy okres czasu
Twoje zadania:
Komisjonowanie elementów / czesci samochodowych dla znanych marek
temperatura pracy: pokojowa
Praca w systemie zmianowym (2 zmiany, mozliwe niektore soboty pracujace oraz nadgodziny)
obsługa wózka widłowego (poczatek: wozek widlowy czolowy 4,5 - 5,5 Tony, nastepnie wozek widlowy wysokiego skladowania 8 metrow boczny) zaladunek, rozladunek Tirow
mozliwe prace zwiazane z komisjonowaniem
Czego oczekujemy:
Elastyczność, odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w zespole
Dobra organizacja własnej pracy
Doświadczenie w pracy jako magazynier / komisjoner
Uprawnienia na wózek widłowy (warunek konieczny)
Gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec na dłuższy okres czasu
Posiadanie własnego środka transportu - pracodawca nie gwarantuje transportu z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy (możliwość zgłoszeń i zatrudnienia w 2-osobowym Teamie, w przypadku, gdy jedna z osób nie posiada samochodu)

  • Praca Gliwice
  • Operator Gliwice
  • Operator maszyn Gliwice
  • Operator koparki Gliwice
  • Operator maszyn budowlanych Gliwice
  • Operator wózków widłowych Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544