Operator wózka widłowego OEX Fulfilio Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, Polska
PROJECT PLUS HR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier z uprawnieniem UDT. Praca w lokalizacjach:
  • Łubna (Baniocha), gmina Piaseczno
Praca  polega na kompletacji zamówień przy użyciu wózka widłowego, załadunek i rozładunek towarów na rampie, gromadzenie towarów na regałach wysokościowych (do 9 m)

Wymagania stanowiska
  • certyfikat UDT WJO II na wózki widłowe
  • podstawowa znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

Oferujemy
  • Praca zmianowa - 1 zmiana od 6.00 (8-12 godzin pracy) lub 2 zmiany 6-14 i 14-22, z możliwościu przedłużenia zmian
  • Praca od poniedziałku do piątku, z możliwością pracy w weekendy. Mogą występować zmiany nocne
  • Wynagrodzenie podstawowe: 31,50zł brutto/h
  • Stabilne, długie zatrudnienie
  • Forma umowy: umowa zlecenie
  • Dobre warunki pracy w nowoczesnym centrum logistycznym
  • Szkolenie z procesów i technologii magazynowych
  • Podwyżki i wynagrodzenia

TYLKO Z NASZĄ AGENCJĄ:

  • Dla cudzoziemców pomoc w legalizacji zatrudnienia i pobytu w PL
  • Opieka koordynatora i pełne wsparcie działu administracji na miejscu
  • Możliwość awansu zawodowego

  • Praca Grodzisk Mazowiecki
  • Operator Grodzisk Mazowiecki
  • Operator maszyn Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914