Operator Wózka Widłowego od zaraz
  • Ciechanów
Ciechanów, Ciechanów, mazowieckie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
8. 9. 2024

SGP APT Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Nr 19292 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obowiązki

  • załadunek i rozładunek towarów oraz ich rozmieszczanie w wyznaczonych miejscach magazynowych,
  • transportowanie towarów wewnątrz magazynu oraz pomiędzy różnymi sekcjami zakładu,
  • składowanie towarów na magazynach oraz dbanie o ich właściwe rozmieszczenie,
  • utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy.

Wymagania

  • sumienność i dokładność,
  • uprawnienia UDT na wózki widłowe,
  • dyscyplina i odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • 3 zmianowy, 8 godzinny system pracy od poniedziałku do piątku,
  • podstawę + atrakcyjny system premiowy,
  • nawet 400zł brutto za polecenie znajomego do pracy,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • pełne szkolenia stanowiskowe,
  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia,
  • opiekę Koordynatora na każdym etapie zatrudnienia.

  • Praca Ciechanów
  • Operator Ciechanów
  • Operator maszyn Ciechanów
  • Ciechanów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045