Operator Wózka Widłowego od 01.09.2024!!
  • Chmielów
podkarpackie, Chmielów, podkarpackie, Polska
Seito HR Sp z o.o.
28. 8. 2024

Firma SEITO od ponad dwudziestu lat świadczy usługi na rynku outsourcingu. Rozwijamy się dzięki pracy wykwalifikowanych specjalistów, rozbudowanej sieci punktów serwisowych oraz dobremu zapleczu technicznemu.Naszym celem jest świadczenie usług osadzonych w wysokiej kulturze organizacyjnej, której podstawą są bezpieczeństwo i jakość.Do współpracy poszukujemy Panie i Panów zainteresowanych podjęciem pracy jako OPERATORZY WÓZKÓW WIDŁOWYCH w Chmielowie.

Obowiązki

  • Rozładunek i załadunek aut dostawczych
  • Transport komponentów do produkcji na terenie zakładu
  • Umieszczanie komponentów w wyznaczonych lokacjach

Wymagania

  • Uprawnienia operatora wózków widłowych II WJO (możemy również pomóc Ci w uzyskaniu uprawnień)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wypłatę nagrody za polecenie nas swojemu znajomemu, który podejmie u nas pracę,
  • możliwość uzyskania uprawnień UDT
  • Benefity w postaci: dofinansowania prywatnej opieki medycznej lub karty sportowej, paczek na święta
  • PREMIE za udział w programie POLEĆ PRACOWNIKA
  • Dodatkowe dobrowolne ubezpieczenie na życie dla pracowników oraz ich rodzin
  • Bezpieczne środowisko pracy
  • Pracę w systemie zmianowym

  • Praca podkarpackie
  • Operator podkarpackie
  • Operator maszyn podkarpackie
  • podkarpackie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536