OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO Niepołomice
  • Niepołomice
Niepołomice, Niepołomice, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Domino Polska Sp. z o. o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Załadunek i rozładunek dostaw zgodnie z dokumentacją magazynową
  • Transport wewnątrz magazynu - obsługa wózka widłowego czołowego , wymagający uprawnień UDT WJO II lub I lub magazynowanie bez uprawnień
  • Ewidencjonowanie dokumentacji magazynowej

WYMAGANIA:
  • Posiadanie uprawnień na wózki widłowe ( egzamin UDT 2 lub 1 )  , jeśli tylko do magazynu, to bez uprawnień
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi systemów magazynowych
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Samodzielność, dokładność, odpowiedzialność
  • Dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:
  • Stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie, na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Pracę w systemie 3-zmianowym
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i wyników w pracy
  • Szkolenia oraz realną możliwość rozwoju i awansu
  • Wysokie standardy związane z Bezpieczeństwem i Higieną Pracy

  • Praca Niepołomice
  • Operator Niepołomice
  • Operator maszyn Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055