Operator wózka widłowego Niemcy
  • Prószków
Prószków, Prószków, Opolskie, Polska
Carpediem Poland Sp. z o.o
20. 8. 2024
Informacje o stanowisku

miejsce pracy: 35108 Allendorf (Eder) - Somplar, Niemcy
Operator wózka widłowego
Zakres obowiązków:
- przewożenie wyrobów (sklejka i tarcica) za pomocą wózków widłowych - czołowych 8, 15 i 20 tonowych
- załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych
- nadzór nad magazynem i drobne prace magazynowe
Oczekujemy:
- dobrej znajomości języka niemieckiego
- gotowości do podjęcia pracy w systemie 4-zmianowym
- samochodu na dojazd z miejsca zamieszkania do pracy
Oferujemy:
- stawkę 14,15€ + 25€ diety netto za każdy pełny przepracowany dzień (powyżej 7 godzin)
- dodatki zmianowe: 25% nadgodziny oraz nocki, 50% niedziele, 100% święta
- zakwaterowanie
- niemiecką umowę o pracę
- możliwość przejęcia przez niemieckiego pracodawcę
- świadczenia urlopowe
- możliwość zaliczek
- wsparcie polskojęzycznych koordynatorów
KRAZ 6760

  • Praca Prószków
  • Operator Prószków
  • Operator maszyn Prószków
  • Prószków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567