Operator wózka widłowego (NIEMCY)
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
HRQTech
6. 6. 2024

Grupa Schnellecke to międzynarodowa firma rodzinna oferująca różnorodne usługi logistyczne. Na terenie Niemiec firma zajmuje się przede wszystkim obsługą dużych marek motoryzacyjnych takich jak BMW, Mercedes, Volkswagen. Podejmując z nami współpracę zostaniesz przekierowany do pracy na kompleks magazynowy obsługujący logistykę części samochodowych wymienionych wyżej marek.
Lokalizacja: Soltau
Wymagania pracodawcy:
• Aktualne uprawnienia na wózki widłowe,
• Własny samochód na dojazdy do pracy,
• Podstawowa znajomość angielskiego/niemieckiego,
• Chęć nawiązania długoterminowej współpracy,
• Sprawność fizyczna i gotowość do pracy na wózku przez 8-9h dziennie,
• Gotowość do pracy na 3 zmianach,
• Chęć do rozwoju i zdobywania nowych kwalifikacji,
• Minimum kilkumiesięczne doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego niskiego lub wysokiego składowania,
• Odzież robocza (spodnie robocze i bluza), buty robocze S3.
Zakres obowiązków:
• Rozładunek towaru za pomocą wózka widłowego,
• Transport części samochodowych po kompleksie magazynowym,
• Zbieranie towaru z półek za pomocą wózka zgodnie ze wskazanym zamówieniem,
• Dbanie o przestrzeganie zasad bhp i higieny pracy.
To co pracodawca oferuje:
• Stawka od 15,24 euro/h brutto,
• Zorganizowane przez nas zakwaterowanie (może się pojawić dopłata w wysokości 2-3 euro/dobę),
• Możliwe nadgodziny plus dodatki za pracę w godzinach nocnych,
• Pracę od poniedziałku do piątku (możliwość pracy w soboty),
• Wsparcie finansowe dojazdów,
• Bezpłatne nadanie numeru podatkowego, dla osób, które go nie posiadają,
• Kompleksową pomoc w przygotowaniu dokumentów związanych z podjęciem zatrudnienia na terenie Niemiec,
• Profesjonalną opiekę przez cały okres trwania zatrudnienia,
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę.

  • Praca Kraków
  • Operator Kraków
  • Operator koparki Kraków
  • Operator maszyn Kraków
  • Operator wózków widłowych Kraków
  • Operator maszyn budowlanych Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914