Operator wózka widłowego/ magazynier (m/k/i)
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lublin Voivodeship, Polska
Piening GmbH
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZNAJDŹ NOWĄ PRACĘ W BAD FELLINGBOSTEL!

Dla naszego klienta z branży logistycznej poszukujemy kandydatów/ kandydatek na operatorów wózków widłowych.

Praca od 1.06.2024.
Bez zakwaterowania.

Oferujemy:

  • Stawkę godzinową min. 14,50€/h
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Odzież i obuwie ochronne
  • Premię za polecenie kandydata do pracy
  • Wsparcie i pomoc naszych polskojęzycznych dysponentów
  • Możliwość darmowej nauki niemieckiego
  • Corporate Benefits
  • Premie świąteczne i urlopowe

Twoje zadania:
  • Komisjonowanie
  • Rozładunek/ załadunek towarów
  • Operowanie wózka widłowego
  • Prace magazynowe

Wymagania:
  • Aktualne niemieckie uprawnienia na wózek widłowy
  • Zaangażowanie, sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego (a1/2)

Zainteresowany/a?
Aplikuj już dziś przez opcję "Aplikuj teraz", przesyłając CV na adres kalina.solarczyk@pieniniggmbh.de lub zadzwoń pod numer telefonu +49 15115880029 (rozmowa w jęz. polskim, również WhatsApp)

  • Praca Lublin
  • Magazynier Lublin
  • Operator Lublin
  • Specjalista ds. kadr i płac Lublin
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Lublin
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Lublin
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Lublin
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Lublin
  • Operator koparki Lublin
  • Operator maszyn Lublin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509