Operator Wózka Widłowego - Magazynier
  • Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Elica Group Polska
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Twój zakres obowiązków

  • Dostarczanie komponentów na linie produkcyjne przy użyciu wózka widłowego w oparciu o cykl produkcji
  • Załadunek i rozładunek samochodów dostawczych
  • Rozładunek pojemników z komponentami i umieszczanie ich na liniach produkcyjnych
  • Ewidencjonowanie komponentów przy użyciu skanerów
  • Aktywny udział w procesie usprawniania cyklu produkcyjnego
  • Udział w inwentaryzacjach

Nasze wymagania

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • Umiejętność obsługi skanera
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie, dokładność, punktualność

Mile widziane

  • Znajomość systemu SAP

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki
  • Wysokie premie oraz dodatki
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Darmowy transport z kierunków: Strzelin, Oława, Oleśnica, Bierutów, Grodków, Namysłów, Brzeg, Nysa
  • Pracę w systemie 2 lub 3- zmianowym
  • Bezpieczne i przyjazne warunki pracy
  • Prywatny pakiet opieki medycznej
  • Premie za polecenie do 4000 zł brutto
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowane posiłki w dobrej kantynie, karnety na basen, wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki dla dzieci, ubezpieczenia grupowe)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne

Elica jest światowym liderem w dziedzinie designu i produkcji okapów oraz silników elektrycznych wykorzystywanych w sprzęcie gospodarstwa domowego.

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Magazynier Jelcz-Laskowice
  • Operator Jelcz-Laskowice
  • Operator maszyn Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851