Operator wózka widłowego - magazynier - Chęciny
  • Chęciny
Chęciny, Chęciny, Świętokrzyskie, Polska
myBOX Logistics
4. 6. 2024

myBOX Logistics to nowoczesny magazyn mieszczący się w Centrum Logistycznym w Chęcinach pod Kielcami. Zajmujemy się kompleksową obsługą procesów logistycznych dla firmy Marketing Investment Group – właściciela sieci salonów multibrandowych Sizeer, 50 style i Symbiosis oraz dystrybutora marek Timberland, New Era, Umbro i in. Oferujemy zautomatyzowane rozwiązania w zakresie sortowania, pakowania i wysyłki
Twoje obowiązki:
- Obsługa procesów logistycznych dla jednego z klientów myBOX Logistics
- Rozładunek i załadunek towarów
- Przyjęcie i kompletacja towarów do wysyłki
- Realizacja zamówień sklepowych
- Składowanie towarów według ustalonych zasad (magazyn wysokiego składowania)
- Kontrola jakości zamówień
- Udział w inwentaryzacjach
- Dbałość o porządek i ład na magazynie oraz przestrzeganie przepisów BHP
Nasze oczekiwania:
- Uprawnienia na wózki widłowe (II WJO)
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- uczciwość i zaangażowanie w wykonywaną pracę
- umiejętność pracy w zespole
Opcjonalnie:
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Benefity
- Praca w nowoczesnym i zautomatyzowanym magazynie
- Program Poleceń Pracowniczych
- Zniżki na produkty firmowe w sklepach naszego Klienta, np. Sizeer, 50style, Timberland i in.
- Ubezpieczenie grupowe
- Darmowy parking dla pracowników
- Piknik rodzinny
Klauzula RODO
Uprzejmie informujemy, że współadministratorami danych osobowych podanych w związku z prowadzonym procesem rekrutacyjnym, w tym także danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych, są Marketing Investment Group S.A. z siedzibą w Krakowie (31-871) przy os. Dywizjonu 303, Paw

  • Praca Chęciny
  • Magazynier Chęciny
  • Operator Chęciny
  • Operator maszyn Chęciny
  • Chęciny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080