Operator wózka widłowego/magazynier
  • Raszyn
Raszyn, Raszyn, Mazowieckie, Polska
GPT Paweł Miączyński
4. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Operator wózka widłowego - magazynier.
Twój zakres obowiązków:
Do obowiązków należeć będzie rozładunek i załadunek dostaw/ kierowców za pomocą wózka widłowego niskiego lub wysokiego składowania, wydawanie i przyjmowanie i rozmieszczanie towarów, a także prace magazynowe związane z kompletacją oraz wysyłką towaru.
Nasze wymagania:
-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
-doświadczenie w pracy na magazynie i w obsłudze wózków widłowych,
-chęci do pracy i dyspozycyjności,
-uprawnienia na wózki widłowe
-mile widziane prawo jazdy kat. B
To oferujemy:
-pracę w przyjaznej atmosferze,
-umowę o pracę,
-pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
W kwestii wynagrodzenia na pewno dojdziemy do kompromisu.
praca od zaraz- osoby zdecydowane i chętne na podjęcie pracy zapraszamy do Naszej siedziby- GPT Paweł Miączyński, aleja Krakowska 48, 05-090 Janki.

  • Praca Raszyn
  • Operator Raszyn
  • Operator maszyn Raszyn
  • Raszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696