Operator wózka widłowego - magazynier
  • Tychy
Tychy, Tychy, Silesian Voivodeship, Polska
Lear Corporation Poland II Sp. z o.o. Oddział Tychy
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Tychy

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa wózka widłowego
  • Zabezpieczanie produkcji w potrzebne komponenty
  • Rozładunki, załadunki
  • Ścisła współpraca z działami odpowiedzialnymi za dostawy / wysyłki
  • Dbałość o porządek i czystość w magazynie
  • Kontrola wizualna opakowań od dostawców

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Ukończony kurs operatora wózka widłowego (zdany egzamin UDT)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie 2 lub 3 - zmianowym

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia: największy pracodawca wśród dostawców w branży motoryzacyjnej, od ponad 20 lat na polskim rynku
  • Rozwój: 68% naszych menedżerów zostało awansowanych wewnętrznie
  • Projekty realizowane w międzynarodowych zespołach
  • Środowisko pracy doceniające różnorodność: 47% naszych specjalistów i kadry zarządzającej to kobiety
  • Przyjazną atmosferę: najwyżej oceniany czynnik w wewnętrznych badaniach satysfakcji pracowników (87%)
  • Możliwość uczestniczenia w działaniach wspierających lokalną społeczność (CSR)
  • Dodatkowe świadczenia: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, premia uznaniowa, premia absencyjna, dofinansowanie do wakacji, premia świąteczna, dofinansowanie do posiłków, dofinansowanie do karty Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

Lear, a global automotive technology leader in Seating and E-Systems, enables superior in-vehicle experiences for consumers around the world. Lear’s diverse team of talented employees in 38 countries is driven by a commitment to innovation, operational excellence, and sustainability. Lear is Making every drive better™ by providing the technology for safer, smarter, and more comfortable journeys. Lear, headquartered in Southfield, Michigan, serves every major automaker in the world. Further information about Lear is available at lear.com or on Twitter @LearCorporation.

We have an exciting opportunity to join our Central Advanced Product Quality Planning team as APQP Engineer. Based in Tychy, Poland, you will be reporting to APQP Senior Quality Manager for New Projects for our European Structures Plants.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Tychy
  • Magazynier Tychy
  • Operator Tychy
  • Operator koparki Tychy
  • Operator maszyn Tychy
  • Operator maszyn budowlanych Tychy
  • Operator wózków widłowych Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087