Operator Wózka Widłowego - Magazynier
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomeranian Voivodeship, Polska
C.Hartwig Gdynia S.A.
13. 10. 2024

Miejsce pracy: Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja prac związanych z rozładunkiem i załadunkiem towarów
  • Odbieranie, magazynowanie i wydawanie produktów
  • Podstawowe prace fizyczne
  • Obsługa systemu WMS
  • Przygotowywanie i uzupełnianie dokumentacji magazynowej
  • Utrzymywanie porządku na terenie magazynu

Nasze wymagania

  • Posiadanie uprawnień UDT
  • Doświadczenie w pracy magazynowej oraz w obsłudze wózka widłowego
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (8:00-16:00 oraz 10:00-18:00)

To oferujemy

  • Bliską współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz terminowe wynagrodzenie i system świadczeń okolicznościowych
  • Istniejemy dłużej na rynku niż niepodległa Rzeczpospolita – działamy nieprzerwanie od 1858 roku!, ale nasza kultura organizacyjna łączy doświadczenie z nowoczesnym podejściem i młodością, dlatego cenimy sobie tradycję, ale równie mocno stawiamy na innowacje i świeże spojrzenie
  • Jeśli sportowe wyzwania są Ci bliskie i dbasz o swoją formę, masz możliwość skorzystania z dofinansowania do karty Multisport
  • Jeśli dbasz o swoje zdrowie i wiesz, jak ważna jest profilaktyka, u nas masz możliwość korzystania z opieki medycznej w Luxmedzie
  • Jeśli myślisz o bezpieczeństwie swoim i swoich bliskich, w naszej firmie będziesz mógł/mogła skorzystać z ubezpieczenia grupowego
  • Pracę w zespole ludzi z pasją i przyjazne środowisko pracy
  • Nie samą pracą człowiek żyje – warto poznać swoich współpracowników podczas organizowanych przez firmę spotkań integracyjnych
  • Jeśli jesteś osobą przewidującą przyszłość i zastanawiasz się, jakimi środkami finansowymi będziesz dysponować na emeryturze, mamy dla Ciebie dobre rozwiązanie – Pracowniczy Program Emerytalny (nie mylić z PPK)
  • Co roku, 6 grudnia, na naszych kontach pojawia się „Mikołaj” z miłą niespodzianką, która umili Ci ten wyjątkowy dzień
  • Gdy poczujesz potrzebę odpoczynku, możesz zrelaksować się, korzystając z dofinansowania (tzw. wczasy pod gruszą)
  • Znasz ciekawych ludzi, którzy szukają nowej pracy? Poleć ich do naszej firmy w ramach programu poleceń i skorzystaj z atrakcyjnych bonusów – do 5000 zł premii za udane polecenie!
  • Jako pracownicy angażujemy się w różne akcje charytatywne, ponieważ pomaganie sprawia nam wiele radości
  • Wiemy, jak ważne są odpoczynek i równowaga między życiem zawodowym a prywatnym, dlatego nasi pracownicy mogą skorzystać z dodatkowych 3 dni urlopu. Dodatkowo, w dniu swoich urodzin możesz świętować, mając dzień wolny od pracy
  • Standardem u nas jest umowa o pracę, ponieważ chcemy związać się z Tobą na dłużej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop
  • dodatek świąteczny

C. Hartwig Gdynia SA to jedna z wiodących firm na polskim rynku spedycyjnym, z tradycją sięgającą 164 lat!

Zatrudniamy obecnie ponad 400 pracowników w 10 oddziałach w Polsce.

Nasza działalność obejmuje spedycję morską, lotniczą oraz transport drogowy.

Oferujemy przewóz towarów masowych, drobnicy konwencjonalnej oraz ładunków ponadgabarytowych. Do dyspozycji naszych klientów pozostaje ok. 10 tysięcy m2 powierzchni magazynowych. Nasze służby portowo-celne zapewniają bezpośredni spedytorski nadzór nad przesyłkami.

Świadczymy usługi licencjonowanego przewoźnika NVOCC w relacjach Polska-USA i USA-Polska. Jesteśmy czołowym partnerem większości polskich terminali kontenerowych. Realizujemy usługi przewoźnika na bazie konosamentu spedytorskiego FIATA jako uprawniony członek tej organizacji.

20 października 2021 roku poprzez dołączenie do grupy Rhenus Air & Ocean, która jest jedną z wiodących firm świadczących usługi logistyczne w Europie, rozpoczęliśmy nowy etap w swojej wieloletniej historii.

  • Praca Gdynia
  • Magazynier Gdynia
  • Operator Gdynia
  • Operator koparki Gdynia
  • Operator maszyn Gdynia
  • Operator wózków widłowych Gdynia
  • Operator maszyn budowlanych Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183