Operator wózka widłowego (magazyn wysokiego składowania)
  • Żabia Wola
Żabia Wola, Żabia Wola, Mazowieckie, Polska
Canpol Sp. z o. o.
3. 8. 2024

Posiadasz doświadczenie w pracy na magazynie wysokiego składowania? Obsługa wózków Retrak jest Ci dobrze znana? To praca jest dla Ciebie!
Zakres obowiązków:
● Przyjmowanie i rozładunek towarów od dostawców
● Rozmieszczenie towarów na magazynie
● Kompletowanie i kontrola zamówień do wysyłki.
● Przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji i porządku w przechowywaniu dokumentacji magazynowej
● Utrzymywanie porządku i czystości w magazynie
Oczekujemy:
● Uprawnienia na wózki widłowe podnośnikowe (II WJO)
● Znajomość obsługi wózków Retrak
● Doświadczenie w pracy na magazynie wysokiego składowania
● Dokładność i sumienność
Oferujemy:
● Pracę w systemie jednozmianowym (7-15)
● Umowę o pracę i wynagrodzenie adekwatne do Twoich kompetencji
● Pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie do opieki medycznej, karty MultiSport, kartę lunchową)
● Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji z ponad 30 letnim doświadczeniem w branży
Oraz liczne benefity:
● dofinansowanie zajęć sportowych
● dofinansowanie opieki medycznej
● kartę lunchową
● ubezpieczenie na życie
● zniżki na firmowe produkty
● spotkania integracyjne
● parking dla pracowników
● dodatkowe świadczenia socjalne
Jeśli jesteś gotowy na wyzwanie i chcesz być częścią naszego zespołu, prześlij swoje CV za pomocą przycisku aplikuj.

  • Praca Żabia Wola
  • Operator Żabia Wola
  • Operator maszyn Żabia Wola
  • Żabia Wola - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 067
    19 687