Operator Wózka Widłowego / Magazyn / UDT
  • Racibórz
Racibórz, Racibórz, Śląskie, Polska
Job Impulse
10. 8. 2024

Nasz klient jest jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych firm logistycznych na świecie, specjalizującą się w międzynarodowym przewozie przesyłek i usługach kurierskich; poszukuje osób zainteresowanych stanowiskiem Operatora wózka jezdniowego.
Operator wózka jezdniowego- Racibórz
Miejsce pracy: Rybnik
Co oferujemy?
Wynagrodzenie: 5800 brutto miesięcznie
(podstawa 5100 + dodatki= 5850 zł brutto)
Premię jakościową do 15%
Pracę na pełen etat w systemie III zmianowym
Przyjazna atmosfera i relacje w zespole
Możliwość awansu oraz udział w indywidulanym programie rozwojowym
Pakiet Benefitów (karta MultiSport, Prywatne ubezpieczenie, Stołówka, Program darmowego wsparcia psychologicznego, prawnego i porad finansowych dla pracowników i ich rodzin)
Szkolenie wdrażające w pierwszych dniach pracy
Otrzymasz pełne wyposażenie tj. wysokiej jakości odzież roboczą, środki ochrony indywidualnej oraz własną, zamykaną szafkę na prywatne rzeczy
Wewnętrzny program poleceń pracowników - poleć znajomego do pracy i zyskaj 500 zł!
Zadania:
Realizacja wszelkich prac magazynowych wymagających użycia wózka widłowego.
Wymagania:
Miłe widziane doświadczenie na stanowisku operator wózka widłowego
Obsługa skanera, komputera
Aktualne uprawnienia na wózki widłowe.

  • Praca Racibórz
  • Operator Racibórz
  • Operator maszyn Racibórz
  • Racibórz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567