Operator wózka widłowego (m/k)
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Trenkwalder
23. 5. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Obowiązki:

  • przeładunek pełnych jednostek paletowych,
  • podstawowe zadania administracyjne, prowadzenie dokumentacji.
Wymagania:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez UDT,
  • doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego,
  • aktualna książeczka sanepidowska,
  • gotowość do pracy w chłodni,
  • gotowość do pracy zmianowej,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze wózków wysokiego składu.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • pracę na pełen etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość wypracowania premii zależnej od Twojego zaangażowania i wyników firmy,
  • bezpłatny gorący posiłek,
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

  • Praca Lublin
  • Operator Lublin
  • Operator koparki Lublin
  • Operator maszyn Lublin
  • Operator wózków widłowych Lublin
  • Operator maszyn budowlanych Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509