Operator wózka widłowego Łubna
  • Łubna
mazowieckie, Łubna, Mazowieckie, Polska
PROJECT PLUS HR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
14. 7. 2024
31,50 zł za roboczogodzinę brutto
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Praca na magazynie w miejscowości Łubna (Baniocha), blisko Piaseczno.
Praca  polega na kompletacji zamówień przy użyciu wózka widłowego, załadunek i rozładunek towarów na rampie, gromadzenie towarów na regałach wysokościowych (do 9 m)
Wymagania stanowiska
- certyfikat UDT WJO II na wózki widłowe - podstawowa znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
Oferujemy
- Wynagrodzenie podstawowe: 31,50zł brutto/h - Dojazd transportem publicznym z Góry Kalwarii, Piaseczno, Konstancin Jeziorna - Można rozpocząć od 7:00 do 20:00 dowolne zmiany na 10-12h.  - Występują cykliczne nadgodziny i prace we weekendy - Szkolenie i wdrożenie do pracy - Forma zatrudnienia - umowa  zlecenie - Wyższa stawka dla studentów oraz osób przed 26 rokiem życia
TYLKO Z NASZĄ AGENCJĄ: - Dla cudzoziemców pomoc w legalizacji zatrudnienia i pobytu w PL - Opieka koordynatora i pełne wsparcie działu administracji na miejscu - Możliwość awansu zawodowego

  • Praca mazowieckie
  • Operator mazowieckie
  • Operator Wysokie Mazowieckie
  • Operator maszyn Wysokie Mazowieckie
  • Operator maszyn mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584