Operator Wózka Widłowego / Logistyk Wewnętrzny
  • Sroda Slaska
Środa Śląska, Sroda Slaska, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Schuerholz Polska Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Środa Śląska

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek/załadunek towaru przy pomocy wózka widłowego
  • Obsługa logistyczna obszaru produkcyjnego
  • Przygotowanie, kompletacja części wysyłkowych
  • Współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Ważne uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
  • Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego min. 6 miesięcy
  • Obsługa komputera

Mile widziane

  • Znajomość systemu SAP

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej bez pośredników na podstawie umowy o pracę
  • Wsparcie w procesie szkolenia na maszynach
  • Uczciwe traktowanie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju
  • Bogaty pakiet socjalny

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • owoce

Firma Schürholz Polska w Komornikach znajdująca się w pobliżu Środy Śląskiej zajmująca się produkcją komponentów metalowych w związku z rozbudową zakładu poszukuje kandydatów na stanowisko: Operator Wózka Widłowego / Logistyk wewnętrzny

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji jak i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Praca Środa Śląska
  • Operator Środa Śląska
  • Operator maszyn Środa Śląska
  • Środa Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251