Operator Wózka Widłowego - kat. I WJO (wózki specjalizowane)
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Grupa Progres Sp. z o.o.
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa wózka widłowego - bocznego (wysokiego składowania),

  • Bieżące prace magazynowe,

  • Kontrola jakościowa i ilościowa towary,

  • Obsługa skanera,

  • Rozładunek/ załadunek transportów,

  • Przemieszczanie, zdejmowanie oraz układanie palet na półkach magazynowych,

WYMAGANIA:
  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT - warunek konieczny,

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę,

OFERUJEMY:
  • Praca w nowoczesnym magazynie!

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Praca w systemie trzyzmianowym,

  • Praca Łódź
  • Kat Łódź
  • Operator Łódź
  • Operator koparki Łódź
  • Operator maszyn Łódź
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Łódź
  • Specjalista ds. kadr i płac Łódź
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Łódź
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Łódź
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Łódź
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584