OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO (K/M)
  • Słubice
Słubice, Słubice, lubuskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
11. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Firma Audit HR poszukuje Kandydata na stanowisko:

Obowiązki:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Rozładunek i załadunek towarów oraz ich transport wewnątrz zakładu
  • Kontrola ilościowa i jakościowa podczas rozładunku/załadunku
  • Dbanie o porządek w magazynie oraz powierzone narzędzia pracy

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych – warunek konieczny
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w obsłudze wózków wysokiego składowania będzie dodatkowym atutem
  • Chęci do pracy oraz umiejętności pracy w zespole
  • Gotowości do pracy w systemie III-zmianowym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia
  • Pakiet benefitów, tj. pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, dopłata do wypoczynku
  • Zorganizowany transport pracowników do zakładu
  • Możliwość rozwoju w ramach nowej fabryki

  • Praca Słubice
  • Operator Słubice
  • Operator maszyn Słubice
  • Słubice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251