Operator wózka widłowego - I WJO - Grupa Progres
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Grupa Progres
16. 7. 2024

Grupa Progres to firma z polskim kapitałem, która od 2002 roku wspiera przedsiębiorstwa na terenie całego kraju oferując nowoczesne usługi HR. Dzięki pasji, zaangażowaniu i odpowiedzialnym decyzjom, budujemy trwałe relacje biznesowe. Posiadamy ponad 20 biur w Polsce i na Ukrainie. Pomagamy znaleźć pracę u sprawdzonych pracodawców pod konkretne umiejętności i preferencje kandydatów. Ponad 200 tysięcy osób znalazło już z nami pracę!
NR AGENCJI: 5088
W chwili obecnej dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Operatora Wózka Widłowego.
Miejsce pracy: Łódź - Nowy Józefów
*Praca w 3 zmianach
Twój zakres obowiązków:
- Obsługa wózka widłowego - bocznego (wysokiego składowania),
- Bieżące prace magazynowe,
- Kontrola jakościowa i ilościowa towary,
- Obsługa skanera,
- Rozładunek/ załadunek transportów,
- Przemieszczanie, zdejmowanie oraz układanie palet na półkach magazynowych,
Wymagania pracodawcy:
- Uprawnienia na wózki widłowe UDT -kat. I WJO- warunek konieczny,
- Dyspozycyjność do pracy zmianowej,
- Umiejętność pracy w zespole,
- Zaangażowanie w wykonywaną pracę,
Pracodawca oferuje:
- Praca w nowoczesnym magazynie!
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- Praca w systemie trzyzmianowym.

  • Praca Łódź
  • Operator Łódź
  • Operator koparki Łódź
  • Operator maszyn Łódź
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Łódź
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Łódź
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Łódź
  • Specjalista ds. kadr i płac Łódź
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Łódź
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Łódź
  • Operator maszyn budowlanych Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536