OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO I MAGAZYNIER W HURTOWNI CHEMICZNEJ
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Artur Gutowski Artchem
14. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZATRUDNIĘ OPERATORA WÓZKA W HURTOWNI CHEMICZNEJ

Obowiązki

  • PRACE PRZEŁADUNKOWE, PRZYGOTOWANIE TOWARU DO WYSYŁKI

WymaganiaU

  • UPRAWNIENIA UDT NA KIEROWANIE WÓZKIEM WIDŁOWYM , DOŚWAIDCZENIE W PRACACH PRZEŁADUNKOWYCH

Oferujemy

  • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE, UMOWĘ O PRACĘ, PRACĘ OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W ZMIANACH 7-15, 10-18,

  • MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W BRANŻY I ZNAJOMOŚĆ ZASAD I PROCEDUR MAGAZYNOWYCH, ODPOWIEDZIALNOŚĆ I SUMIENNOŚĆ, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, KOMUNIKATYWNOŚĆ

  • Praca Lublin
  • Magazynier Lublin
  • Operator Lublin
  • Pracownicy uczelni w Polsce Lublin
  • Doradca podatkowy w Polsce Lublin
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Lublin
  • Operator koparki Lublin
  • Operator maszyn Lublin
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Lublin
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Lublin
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536