Operator wózka widłowego ->Batorowo k. Poznania
  • Batorowo
wielkopolskie, Batorowo, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
5. 9. 2024

Zakład Poligraficzny z blisko 40-letnią tradycją, który jest jednym z liderów branży dekoracyjnych artykułów papierniczych w Europieposzukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Jeżeli szukaszmożliwości rozwoju – Aplikuj.

Oddzwonimy i opowiemy o szczegółach.

Miejsce pracy: Batorowo k. Poznania [dojazd we własnym zakresie -> parking pracowniczy

Oczekujemy

  • uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych
  • gotowości do pracy w systemie 3 -zmianowym
  • podstawowej znajomości obsługi komputera
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielności w działaniu

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z klientem
  • atrakcyjne wynagrodzenie 5000 zł netto (podstawa + premia)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w systemie 3-zmianowym
  • benefity: prywatna opieka medyczna, karta multisport, premie świąteczne, ubezpieczenie na życie, paczki świąteczne, spotkania integracyjne)

Zadania

  • przygotowanie towaru do wysyłki zgodnie z dokumentacją
  • rozładunek i załadunek transportu
  • rozdzielanie towaru na dalsze kierunki wysyłki
  • obsługa wózka widłowego
  • obsługa owijarki
  • proste prace magazynowe, drobne prace porządkowe
  • przestrzeganie zasad BHP

  • Praca wielkopolskie
  • Operator wielkopolskie
  • Operator maszyn wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584