Operator Wózka Widłowego, Gliwice/Wysokie Dodatki!
  • Gliwice,Zabrze
śląskie, Gliwice,Zabrze, śląskie, Polska
Exact Systems
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Operatora Wózka Widłowego w Gliwicach z branży motoryzacyjnej.

Z racji specyfiki pracy oferta skierowana do Panów.

Dodatkowo zyskasz:

  • stawkę godzinową 40,00 zł brutto
  • opiekę oraz pomoc Koordynatora
  • dodatek weekendowy, sobota +50%, niedziela +100%
  • dodatek frekwencyjny do 250,00 zł brutto - doceniamy Twoją obecność
  • możliwość wypłaty części zgromadzonych środków przed ustalonym terminem wypłaty (raz w miesiącu) - Exact Pay
  • kartę Multisport
  • umowa zlecenie z pełnymi składkami ZUS (możliwość płatnego chorobowego)
  • formalności w telefonie (elektroniczna umowa)
  • stały wgląd do przepracowanych godzin oraz stawek w aplikacji Exact People GO
  • zaplecze socjalne i parking przy zakładzie

Wymagania

Wymagane: aktualne uprawnienia UDT

Mile widziane doświadczenie w obsłudze wózka widłowego

Opis czynności:

  • obsługa wózka widłowego - podstawianie palet, wymienianie palet pod produkcję

Nie czekaj, liczba miejsc ograniczona!

  • Praca śląskie
  • Operator śląskie
  • Operator Miasteczko Śląskie
  • Operator Stronie Śląskie
  • Operator Oborniki Śląskie
  • Operator Ząbkowice Śląskie
  • Operator Piekary Śląskie
  • Operator Siemianowice Śląskie
  • Operator maszyn Siemianowice Śląskie
  • Operator maszyn Piekary Śląskie
  • Operator maszyn Ząbkowice Śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544