Operator Wózka Widłowego
  • Niepołomice
Niepołomice, Niepołomice, małopolskie, Polska
Silgan White Cap Polska Sp. z o.o
10. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa wózka widłowego
  • wykonywanie prac załadunkowych i rozładunkowych
  •  wywożenie braków i odpadów produkcyjnych
  •  dowożenie materiałów produkcyjnych
  • prace pomocnicze w obszarze produkcji

Nasze wymagania:

  •  posiadanie  uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych
  •   doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  •   odpowiedzialność i zaangażowanie
  •  gotowość do pracy w systemie wielozmianowym.

Wymagania

To oferujemy:

  • Odpowiedzialną oraz dynamiczną pracę w środowisku produkcyjnym w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych
  • Rynkowe wynagrodzenie oraz szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny, dofinansowanie zabiegów dentystycznych, dofinansowane posiłki w stołówce zakładowej, dodatkowe świadczenia świąteczne, dopłaty do urlopu, dopłaty do aktywności sportowych)

  • Praca Niepołomice
  • Operator Niepołomice
  • Operator maszyn Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567