Operator wózka widłowego
  • Słubica a
operator wózka widłowego
mazowieckie, Słubica a, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
12. 6. 2024

Szukasz pracy jako operator wózka widłowego na jedną zmianę 7-15 lub 8-16?

Mamy dla Ciebie ofertę pracy w miejscowości Słubica A, 96-321 Słubica.

Praca w firmie z branży budowlanej.

Wymagane są uprawnienia do obsługi wózków widłowych czołowych od UDT.

Oczekujemy

  • doświadczenia w pracy magazynowej oraz przy obsłudze wózka widłowego
  • uprawnień do obsługi wózków widłowych UDT
  • sumienności, zaangażowania i chęci do pracy
  • możliwości samodzielnego dojazdu do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio przez pracodawcę
  • pracę w godzinach 7-15, 8-16 od poniedziałku do piątku
  • wynagrodzenie do 6000 zł brutto miesięcznie
  • stabilną pracę w firmie z branży budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • obiady 3 dni w tygodniu
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • ubezpieczenie na życie

Zadania

  • transport towarów w magazynie
  • załadunek irozładunek towaru
  • obsługa wózka widłowego czołowego
  • składowanie towarów na wysokości do 4 metrów

  • Praca mazowieckie
  • Operator mazowieckie
  • Operator Wysokie Mazowieckie
  • Operator maszyn Wysokie Mazowieckie
  • Operator maszyn mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851