Operator wózka widłowego
  • Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
20. 9. 2024

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie wózka widłowego –wózek czołowy, wózek wysokiego składu, wózki unoszące, wózki ręczne
  • Dbanie o powierzony sprzęt, kontrola jego eksploatacji, użytkowanie zgodnie z procedurami i instrukcjami
  • Kompletacja zamówień
  • Rozładunek i załadunek towaru
  • Dbanie o bezpieczeństwo i higienę pracy, współpraca ze służbą BHP i przełożonymi

Oczekiwania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składowania UDT
  • Znajomość procesów magazynowych
  • Doświadczenie w pracy na magazynie jako Operator wózka
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowęo pracę
  • Darmowy transport pracowniczy z wybranych lokalizacji
  • Wynagrodzenie miesięczne- 5200zł brutto
  • Premia miesięczna do 20% (liczona od podstawy)
  • Bonus za pracę w okresie Smart Week - 500zł brutto
  • Dofinansowanie do posiłków - obiady za 1 zł
  • Dodatki za pracujące weekendy - 50zł brutto

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

  • Praca Grodzisk Mazowiecki
  • Operator Grodzisk Mazowiecki
  • Operator maszyn Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045