Operator Wózka Widłowego
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Sungroup Sp. z o.o.
9. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Przyjęcie i wydanie towaru zgodnie z dokumentacją,
  • Rozładunki i załadunki,
  • Kompletowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki,
  • Dbałość o zachowanie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT IIWJO,
  • Dobra organizacja pracy i odpowiedzialność,
  • Gotowość do pracy w systemie III zmianowym (7:00-15:00; 15:00-23:00 i 23:00-7:00),
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dyspozycyjności od zaraz.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie logistycznej.
  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy.
  • Przyjazną atmosferę opartą na partnerstwie i wzajemnym szacunku.
  • Zniżkę na paliwo.
  • Kartę sim do użytku prywatnego z darmowymi rozmowami i internetem.
  • Bogaty pakiet socjalny z prywatną opieką medyczną w wielu wariantach oraz szerokim pakietem ubezpieczenia na życie i kartą MultiSport.
  • Dofinansowanie z ZFŚS (dostęp do kafeterii my benefit).
  • Płatny system poleceń pracowniczych.

  • Praca Gdańsk
  • Operator gdański
  • Operator Starogard Gdański
  • Operator Nowy Dwór Gdański
  • Operator Pruszcz Gdański
  • Operator Gdańsk
  • Operator koparki Gdańsk
  • Operator maszyn Gdańsk
  • Operator maszyn Pruszcz Gdański
  • Operator maszyn Nowy Dwór Gdański
  • Operator maszyn Starogard Gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851