Operator Wózka Widłowego
  • Mszczonów
Mszczonów, Mszczonów, Masovian Voivodeship, Polska
e-work HR Company Poland Sp.z o.o
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Mszczonów

Twój zakres obowiązków

✅ Przyjmowanie dostaw zewnętrznych

✅ Dystrybucja palet w regały

✅ Załadunek palet do kontenerów

✅ Przygotowanie towarów do wysyłki

✅ Kompletacja zamówień

✅ Obsługa skanera

Wymagania pracodawcy

✅ Gotowość do pracy w systemie zmianowym

✅ Odpowiedzialność, dyspozycyjność, punktualność

✅ Uprawnienia UDT lub II WJO + badania psychotechniczne

Mile widziane

✅ Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Pracodawca oferuje

✅ Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

✅ Wynagrodzenie miesięczne 4.700 brutto + premia do 500zł brutto

✅ Stabilne zatrudnienie

✅ Pracę w systemie II zmianowym

Agencja Pracy Tymczasowej e-work HR Company Poland Sp. z o.o (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491).

1) Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów do Pracy dostępną pod adresem: www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/ Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione transgranicznie przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę.2) Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych oraz przy wykorzystaniu innych środków. W każdej chwili, mogę wycofać swoją zgodę.

  • Praca Mszczonów
  • Operator Mszczonów
  • Operator maszyn Mszczonów
  • Mszczonów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289